Tonguç 8. Sınıf Pro Tekrar Seti 2020
Hediyeli

Tonguç 8. Sınıf Pro Tekrar Seti 2020

Ürün Kodu:8681794005871
129,00TL
Vergiler Hariç: 129,00TL
Tedarik Süresi: Yaklaşık 1 - 3 İş Günüdür.
%100 Orjinal Ürün Güvencesi
75 TL ve Üzeri Alışverişe Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş ve Güvenli Ödeme

Ürün Açıklaması

Pro Tekrar Seti’nde seni Zoru Bankaları, Sözel Mantık Sayısal Analiz, İlk Tekrar Kitabı ve 3’lü Hedefim Derece Denemeleri bekliyor.
Zoru Bankaları ile kendini zorlayacak, en zor sorulara alışacaksın.Sözel Mantık Sayısal Analiz kitabında ise yeni sınav sisteminin bel kemiğini oluşturan yeni tarz soruları bulacaksın. İlk Tekrar ise 1. dönem konularını eksiksiz tekrar etmeni, eksiklerini tespit edip kapatmanı sağlayacak. Hedefim Derece ile özel ileri düzey soruların bulunduğu denemeleri çözeceksin.

Sınav yaklaşıyor. Artık hızlanman lazım. Hızlı Tekrar Seti ile en hızlı şekilde tekrarını tamamlayıp sınava hazır olacaksın. Zoru Bankaları kitaplarında her ünite ile ilgili sol sayfalarda  öğretici sorularla karşılaşıp sağ sayfalarda sınav tarzı seçici ve eleyici sorularla seviyeni artıracaksın. Sözel Mantık Sayısal Analiz Kitabı, değişen sınav sistemi ile MEB'in oluşturmaya çalıştığı yeni tarz ezber gerektirmeyen, analiz ve mantık gücüne dayalı, anlama ve yorum gücü sorularıyla karşılaşacaksın. İlk Tekrar LGS kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedefe giden yolda bir adım önde olacaksın.
Hedefim Derece ile müfredatı kesinlikle aşmayacak, LGS’ ye uygun zorluk düzeyinde sorularla sınav provası yapacaksın.

8.Sınıf Türkçe Zoru Bankası
Sayfa sayısı: 208
8.Sınıf Matematik Zoru Bankası
Sayfa sayısı: 224
8.Sınıf Fen Zoru Bankası
Sayfa sayısı: 200
8.Sınıf 10’da 10 Zoru Bankası
Sayfa sayısı: 208
İlk Tekrar Soru Bankası 
Sayfa sayısı: 80
3’lü Hedefim Derece
Sayfa sayısı: 184
Sözel mantık Sayısal Analiz 
Sayfa sayısı: 252

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İade - Değişim ve Şartlar

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi için Hesabım sayfasıdaki "İade Talebi Oluştur" sayfasına giderek iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

İade veya değişime ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

İade Koşulları

- Kırtasiyecimiz'den satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünler iade edilebilir.

- Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri  vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

- Tüketiciden kaynaklı arızalı/hata/yıpranmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- Ayrıca iade işlemlerinizi faturanız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

- Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecek, tekrar iade edilecektir.