Tonguç 8. Sınıf LGS Temel Tekrar Seti 2020
Hediyeli

Tonguç 8. Sınıf LGS Temel Tekrar Seti 2020

Ürün Kodu:8681794005857
259,00TL
Vergiler Hariç: 259,00TL

Mevcut Seçenekler:

Tedarik Süresi: Yaklaşık 1 - 3 İş Günüdür.
%100 Orjinal Ürün Güvencesi
75 TL ve Üzeri Alışverişe Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş ve Güvenli Ödeme

Ürün Açıklaması

Temel Tekrar Seti ile 0’dan 8’e Konu Anlatımlı Soru Bankası Sözel ve Sayısal,  8. Sınıf Taktikli  ve İlk Tekrar kitaplarına sahip olacaksın. 0’dan 8’e kitaplarıyla sözel ve sayısal bütün derslerini konularına renkli, görselli, infografik ve anlaması en kolay kitaplarla tekrar edeceksin. Taktikli ile yeni nesil soru tipleriyle sınava hazırlan..İlk Tekrar kitabıyla, 1. dönem konularını eksiksiz tamamlayacaksın. 

En sağlam başarılar en sağlam temellere dayanır. LGS Temel Tekrar Seti ile sağlam bir temelin ilk adımlarını at! 0'dan kitaplardaki soru bankalarında bulunan parçalara bölünmüş konu anlatımları ve temel sorular konuyu tekrar etmen için sana yardımcı olacak. İlk Tekrar LGS kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedeflere giden yolda bir adım önde olacaksın.

8 Taktikli Matematik Soru Bankası  
Sayfa sayısı: 232 6 poster + 80 tane sticker
8 Taktikli Fen Soru Bankası
Sayfa sayısı: 256 8 poster + 160 tane sticker
8 Taktikli Türkçe  Soru Bankası  
Sayfa sayısı: 248 5 poster + 160 tane sticker
8 Taktikli İnkılap Soru Bankası  
Sayfa sayısı: 216 6 poster + 80 tane sticker
8 Taktikli Din Kültürü Soru Bankası  
Sayfa sayısı: 144 4 poster + 80 tane sticker
8 Taktikli İngilizce Soru Bankası  
Sayfa sayısı: 184 10 poster + 160 tane sticker
İlk Tekrar Soru Bankası
Sayfa sayısı: 80
0’dan 8’e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası
Sayfa sayısı: 352 
0’dan 8’e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası
Sayfa sayısı: 384

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İade - Değişim ve Şartlar

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi için Hesabım sayfasıdaki "İade Talebi Oluştur" sayfasına giderek iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

İade veya değişime ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

İade Koşulları

- Kırtasiyecimiz'den satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünler iade edilebilir.

- Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri  vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

- Tüketiciden kaynaklı arızalı/hata/yıpranmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- Ayrıca iade işlemlerinizi faturanız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

- Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecek, tekrar iade edilecektir.