Tonguç 10'dan 11'e Matematik Hazırlık Kitabı

Tonguç 10'dan 11'e Matematik Hazırlık Kitabı

Ürün Kodu:9786057825100
17,00TL
Vergiler Hariç: 17,00TL
  • En geç 30/09/2020 Çarşamba günü kargoya verilir.
  • ->
Ürünlerimiz kesinkle orjinal ürün olup %100 Orjinal Ürün Güvencesi ile satılmaktadır.
Gönderici kargo firması Aras Kargo'dur. 75.00TL ve üzeri alışverişlerinize Kargo Ücretsiz.
3D Secure (Güvenli Ödeme) ile alışverişlerinizi gönül rahatlığı yapabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

10’dan 11’e eksiksiz geçmenin yolu bu kitaptan geçiyor!

MEB’in birikimli ve tekrarlı eğitim modeline göre tasarlanan bu kitap öğrencilere 11. sınıfta karşılaşacakları Matematik konularını pekiştirmelerine yardımcı olacak.

Bu kitap öğrencilere üzerinde 9. ve 10. sınıfların bulunduğu ve ucu TYT’ye uzanan bir zaman çizelgesinde bağlantı kurmalarını sağlayacak. Yani 9. sınıfta gördükleri Matematik konularını 10. sınıf konularıyla bağlantılı olarak tekrar edecek ve 11. sınıfta görecekleri konulara da hazırlanmış olacaklar.

Üstelik bütün bu konularla alakalı TYT’de karşılarına çıkabilecek Yeni Nesil soru tipleriyle de konuları kavramış olacaklar.

Öğrenciler öncelikle kitap için üretilen programı uygulayarak çalışmaya başlayabilirler. Kitapta 9 ve 10. sınıfta öğrenilen konuları hatırlamalarına yardımcı olacak video eğitimler de bulunuyor.

TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) ile karekodları okutup eğitimleri izleyebilir ardından testleri çözebilirler. Bu sayede 9 ve 10. sınıf konularını tekrar etmiş olacaklar. Sonrasında konunun son sayfasındaki karekodu okuttuklarında 11. sınıfta bu konuyla alakalı olan konuya hazırlık yapacakları eğitim videosu karşılarına çıkacak.

Aynı zamanda youtube/tonguc11 kanalımızda bulunan 10’dan 11’a Hazırlık Kampı ile beraber de bu kitabı bitirebilirler.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İade - Değişim ve Şartlar

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi için Hesabım sayfasıdaki "İade Talebi Oluştur" sayfasına giderek iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

İade veya değişime ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

İade Koşulları

- Kırtasiyecimiz'den satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünler iade edilebilir.

- Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri  vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

- Tüketiciden kaynaklı arızalı/hata/yıpranmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- Ayrıca iade işlemlerinizi faturanız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

- Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecek, tekrar iade edilecektir.