• Barkod/ISBN:9786055356606
 • Sayfa Sayısı:390
 • Ebat:19 x 27 cm

Matematik Kulübü 8. Sınıf LGS Powerful Start Matematik Soru Bankası

Ürün Kodu:9786055356606
%30 55,00TL
38,50TL
Vergiler Hariç: 38,50TL
  Bu üründe 16,50TL kazancınız vardır.
 • En geç 25/01/2021 Pazartesi günü kargoya verilir.
Ürün Bilgisi
Ürünlerimiz kesinkle orjinal ürün olup %100 Orjinal Ürün Güvencesi ile satılmaktadır.
Gönderici kargo firması Aras Kargo'dur. 75.00TL ve üzeri alışverişlerinize Kargo Ücretsiz.
3D Secure (Güvenli Ödeme) sayesinde alışverişlerinizi gönül rahatlığı yapabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Sevgili Öğrenciler;

Liselere Giriş Sınavı yaşamımızda önemli dönüm noktalarından biridir. Bu sınava hazırlanırken düzenli ve titiz bir çalışma yapılmalıdır. Bu çalışma sürecinde en önemli kaynaklardan biri de müf­redata uygun olarak hazırlanan, düşündürerek öğreten kitaplardır.

Yeni sınav sistemindeki soruları analiz ettiğimizde sınavdaki soruların iyi derecede kazanımları kavrayan öğrencilerin çözebileceği üst düzey düşünme becerilerini ölçen; grafik ve tablo yorum­lama, şekilleri analiz etme ve işlem becerisi isteyen, akıl yürütme, sayısal mantık ve muhakeme sorularından oluştuğunu görmekteyiz.

Konunun alt kazanım testleri, her kazanım testinden sonra konu sonundaki beceri temelli testlere ha­zırlık oluşturan aşamalandırılmış beceri temelli sorulara geçiş testleri ve konu sonunda sınav tadında beceri temelli sorulardan oluşan 8. sınıf Powerful Start Matematik Soru Bankası son yapılan sınav ve kazanımlar göz önünde bulundurularak PİSA, TİMMS, MEB örnek ve çıkmış sorular dikkate alınarak uzun ve titiz bir çalışma sonucunda hazırlanmıştır. 

Bu kitapta;

 • Kazanımlara uygun,
 • Konuları pekiştirmeye yönelik,
 • Tablo, şekil, grafik yorumlatan,
 • Mantık ve muhakeme becerisini geliştiren,
 • Eleştirel ve analitik düşünmeye yönelik,
 • Üst düzey düşünme becerilerini geliştiren sorular bulunmaktadır.

LGS düzeyinde soruları ve her bir soruda birden fazla kazanımı ve beceriyi ölçen 8. Sınıf Powerful Start Matematik Soru Bankası ile yeni sınav sistemine kısa sürede adapte olacaksınız.

Başarılarınızın hayat boyu sürmesi dileğiyle…

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İade - Değişim ve Şartlar

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi için Hesabım sayfasıdaki "İade Talebi Oluştur" sayfasına giderek iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

İade veya değişime ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

İade Koşulları

- Kırtasiyecimiz'den satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünler iade edilebilir.

- Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri  vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

- Tüketiciden kaynaklı arızalı/hata/yıpranmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- Ayrıca iade işlemlerinizi faturanız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

- Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecek, tekrar iade edilecektir.