LGS 1. Dönem 3'lü Hazırlık Seti

LGS 1. Dönem 3'lü Hazırlık Seti

Ürün Kodu:LGSSET01
%27 130,00TL
95,00TL
Vergiler Hariç: 95,00TL
Tedarik Süresi: Yaklaşık 1 - 3 İş Günüdür.
%100 Orjinal Ürün Güvencesi
75 TL ve Üzeri Alışverişe Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş ve Güvenli Ödeme

Ürün Açıklaması

Sizin de bildiğiniz gibi Liseye hazırlanan öğrencilerimiz LGS' de 1. Dönem konularından sınava tabi tutulacaktır.

Kırtasiyecimiz olarak LGS' ye hazırlanan öğrencilerimiz için oluşturduğumuz 3'lü set paketiye sınava hızlı bir şekilde adapte olacak ve konuları hızlı bir şekilde tekrar edeceklerdir. Ayrıca set içerisinde Ankara Yayıncılık'ın denemesi ile kendilerini test edeceklerdir. 

Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.


Set İçeriği;

  • Tonguç LGS Son Tekrar Seti 2020 (1. Dönem)
  • Hız Yayınları 600 Soruda LGS İlk Dönem Tekrarı (1. Dönem)
  • Ankara Yayıncılık LGS 5'Li Kamp Denemeleri (1. Dönem)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İade - Değişim ve Şartlar

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi için Hesabım sayfasıdaki "İade Talebi Oluştur" sayfasına giderek iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

İade veya değişime ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

İade Koşulları

- Kırtasiyecimiz'den satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünler iade edilebilir.

- Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri  vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

- Tüketiciden kaynaklı arızalı/hata/yıpranmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- Ayrıca iade işlemlerinizi faturanız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

- Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecek, tekrar iade edilecektir.