Kafa Dengi 8. Sınıf Türkçe Kafası Soru Bankası

Ürün Kodu:9786257079044
%30 48,00TL
33,60TL
Vergiler Hariç: 33,60TL
    Bu üründe 14,40TL kazancınız vardır.
  • En geç 22/01/2021 Cuma günü kargoya verilir.
Ürün Bilgisi
Ürünlerimiz kesinkle orjinal ürün olup %100 Orjinal Ürün Güvencesi ile satılmaktadır.
Gönderici kargo firması Aras Kargo'dur. 75.00TL ve üzeri alışverişlerinize Kargo Ücretsiz.
3D Secure (Güvenli Ödeme) sayesinde alışverişlerinizi gönül rahatlığı yapabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Temelden Yeni Nesle Tam Kafana Göre…

Süper Öğreten Sistem | Tüm Konular Video Anlatımlı | Tüm Sorular | Video Çözümlü

“Temelden Yeni Nesle Türkçe Kafası Soru Bankası” ile amacımız isminden de anlaşılacağı gibi önce sağlam temelleri atmak ve üzerine adım adım ekleme yaparak öğrencileri yeni nesil soruları çözebilir duruma getirmek. İşte bu nedenle “Süper Öğreten Sistemi” geliştirdik.


Süper Öğreten Sistem Nedir?

Öğrencilerin tüm konulara hâkim olması ve LGS’de karşısına çıkacak tüm soruları kolaylıkla yanıtlayabilmesine yönelik bir sistemdir. Bu nedenle bu sistemde video konu anlatımları, video soru çözümleri ve oldukça geliştirilmiş siber öğrenci koçu yer almaktadır.


1.Konu Anlatım Videosunu İzle


İster kitabımızdaki karekodu okutarak istersen “kafadengitv” YouTube kanalımızdan kafa hocaların anlattığı ders videolarını izle. Soru bankamızdaki konularla YouTube kanalımızdaki konu anlatım başlıkları

senkronizedir. Bu dersler özel ders niteliğinde olup hocalarımızın özel taktikleri ile de zengin içeriklidir.


2.İzlediğin Konuyla İlgili Testleri Çöz


Aşamalı olarak hazırlanmış

– Öğreten

– Geliştiren

– Empatik

– Sınav Kafası

testlerini çöz. Hiçbir adımı ve testi atlamadan ilerle.


3.Çözemediğim Soruların Çözüm Videolarını İzle ve Öğren


Testte yapamadığın ya da yanlış yaptığın sorunun “karekod”unu okutarak sorunun çözüm videosunu hızlıca izle ve öğren.


4.Testlerin Sonucuna Göre “Siber Öğrenci Koçu” LGS yolunda sana Yol Gösterecek Ve Seni Yönlendirecek.


Sınav Kafası testleri için ister kitabın sonundaki cevap anahtarı kısmında yer alan kazanım detaylı cevap anahtarı ile istersen daha da geliştirilmiş olan “Siber Öğrenci Koçu” uygulaması ile koçluk hizmetinden yararlan.

Bu testler için ayrıntılı analiz raporlarına ve sana özel yönlendirmelere ulaş.


Neden Temel Testlerden Başladık?

Çünkü temeli sağlam olmayan bir binayı, temelin üstüne istediğimiz kadar iyi inşa edelim, bu binanın en ufak bir sarsıntıda hasar görme olasılığı çok yüksektir. Hatta katlar arttıkça, üzerine daha fazla yük bindikçe durum daha da tehlikeli bir hâl alır. Bu nedenle bu kitapta amaç önce temelleri sağlam atmak oldu. Bu temeller yeni nesil sorulara zemin oluşturacak şekilde özenle oluşturuldu.


Alanında çok başarılı ve iddialı Kafa Dengi bir kadronun hazırlamış olduğu “Temelden Yeni Nesle Türkçe Kafası Soru Bankası” ile eğitim yolculuğunda sizlerin yanınızdayız. Bu kitabı büyük bir heyecanla sizlere sunuyoruz. Aynı heyecanla ve hakkıyla çalışan öğrenciler “Yeni nesil soru çözemiyorum.” ifadesini rafa kaldıracaklar.

Başarı dileklerimizle…

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
İade - Değişim ve Şartlar

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi için Hesabım sayfasıdaki "İade Talebi Oluştur" sayfasına giderek iade talebinizi oluşturabilirsiniz.

İade veya değişime ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır.

İade Koşulları

- Kırtasiyecimiz'den satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünler iade edilebilir.

- Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri  vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

- Tüketiciden kaynaklı arızalı/hata/yıpranmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- Ayrıca iade işlemlerinizi faturanız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

- Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde hata müşteriye ait olduğu için kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir.

Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecek, tekrar iade edilecektir.